W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.
X
 

Strona główna / AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

                         

Obsługa korespondencji masowej

Pomimo powszechnej internetyzacji nadal wiele firm widzi sens korzystania z wysyłki listów czy dokumentów drogą tradycyjną – jest to wciąż istotny element komunikacji na wielu poziomach. Co więcej, klienci niektórych branż traktują korespondencję bezpośrednią jako oznakę prestiżu i wyjątkowości. W pewnych sytuacjach rezygnowanie z tego rodzaju kontaktu bywa kwestią sporną. Nie da się jednak ukryć, że dla firmy o zupełnie innym profilu działalności jest to proces żmudny i czasochłonny.

Czytaj więcej

Poznaj zalety usługi lettershop

Obsługa korespondencji masowej jest szerokim spektrum czynności, począwszy od przygotowania pism po ich wysyłkę. Polega na hurtowym dostarczaniu do firm i klientów listów w klasycznej, papierowej formie. To żmudny proces, który zajmuje dużo czasu i wymaga odpowiedniej organizacji trybu pracy. W dodatku potrzebny jest dyspozycyjny i przeszkolony personel. Czy warto zatem zlecić usługę lettershop firmie zewnętrznej?

Czytaj więcej

Usługa konfekcjonowania: przygotuj towar atrakcyjny dla klienta

Konfekcjonowanie to nic innego jak przepakowanie danych produktów (towarów) z opakowań zbiorczych do detalicznych i przygotowanie ich do wysyłki do odbiorców. Nie jest to jednak takie proste, jak mogłoby się wydawać po zapoznaniu się z powyższą definicją. Obecnie towar powinien być nie tylko zapakowany w sposób zapewniający mu bezpieczny transport. Teraz liczy się ciekawy design, zaciekawienie klienta, nacisk na ekologię. Do tego konkurencja prześciga się w coraz to nowych rozwiązaniach. Jak więc zrobić to dobrze?

Czytaj więcej

Czy opakowanie ma znaczenie? Co-packing w logistyce

Co-packing, czyli pakowanie usługowe lub kontraktowe, polega na sprawnym przepakowywaniu produktów w sprecyzowane przez klienta opakowania lub zestawy, aby bezpiecznie przygotować towar do dalszego transportu lub sprzedaży. Usługa służy do promocji konkretnych produktów. Jako skomplikowany i wieloetapowy proces, odbywa się on najczęściej w obrębie magazynu.

Czytaj więcej

Informacja dotycząca funkcjonowania Customeritum w okresie rozprzestrzeniania koronowirusa COVID-19

Czytaj więcej

Customeritum spełnia wszelkie wymogi sanitarno-higieniczne niezbędne do magazynowania i sprzedaży wysyłkowej artykułów spożywczych

Czytaj więcej

Jeżeli prowadzisz sklep internetowy już teraz przygotuj się na nadchodzący sezon wakacyjny 2019!

Czytaj więcej

Polityka Prywatności

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności, zapoznaj się z jej treścią.

Czytaj więcej

Z naszymi klientami budujemy partnerskie relacje. Pomagamy im w rozwoju ich biznesów.

Wywiad z Piotrem Pajdzińskim, Prezesem Zarządu Customeritum dla Portalu Wirtualny Wydawca.

Czytaj więcej

BCONNECT

Uruchomiliśmy nową usługę: łączenie treści reklamowej różnych firm we wspólnych przesyłkach.

więcej...